Prokuratura Rejonowa w Świebodzinie


Oświadczenia majątkowe prokuratorów / asesorów za 2016 r.

Zgodnie z art. 104 § 1 i § 7a i art. 175 § 1 ustawy z dnia 28 stycznia 2016 r. Prawo o prokuraturze (Dz.U.2016 poz.177 z późniejszymi zmianami), oświadczenia  o stanie majątkowym prokuratorów Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze  i jednostek podległych, podlegają publikacji na stronie internetowej w Biuletynie Informacji Publicznej.
Oświadczenia majątkowe prokuratorów / asesorów za 2015 r. w kolejności alfabetycznej:

Bogacz Monika*
Flis Arkadiusz*
Grześkowiak Ewa
Jachimowicz Marcin*
Kasztelan Tomasz*
Kulczycki Tomasz*
Michta Sylwia*
Pieniek Krzysztof
Uszak Wojciech*
Żbikowska - Kawa Beata
Wiatr Marta*

* Na podstawie art. 104 par. 7 ustawy - Prawo o prokuraturze z dnia 28.01.2016 r. ( Dz. U. poz.177), informacje zawarte w oświadczeniu o stanie majątkowym tego prokuratora objęto ochroną przewidzianą dla informacji niejawnych o klauzuli "zastrzeżone"Oświadczenia  o stanie majątkowym prokuratorów zgodnie z zarządzeniem Prokuratora Krajowego nr 23/16 z dnia 10 maja 2016 r. w sprawie udostępniania oświadczeń majątkowych prokuratorów powszechnych jednostek organizacyjnych prokuratury podlegają publikacji na stronie internetowej danej prokuratury.

 

  • POTRĄCIŁ KOBIETĘ NA OZNACZONYM PRZEJŚCIU - POKRZYWDZONA ZMARŁA W WYNIKU ODNIESIONYCH OBRAŻEŃ

    Dodano: 2017-05-30

    Świebodzin. Prokurator Rejonowy w Świebodzinie skierował do sądu akt oskarżenia przeciwko 35 letniemu mężczyźnie, który  3 stycznia 2017 r. kierując na drodze publicznej samochodem osobowym, z letnim ogumieniem i bez sprawnego układu hamulcowego ABS, nieumyślnie naruszył obowiązujące w ruchu lądowym zasady szczególnej ostrożności, w ten sposób, że poruszając się w kierunku Świebodzina, dojeżdżając do oznakowanego przejścia dla pieszych i nie dostosowując prędkości z jaką się poruszał, do panujących trudnych warunków drogowych, nie zareagował skutecznym zmniejszeniem prędkości lub zatrzymaniem się przed przejściem i nie ustąpił pierwszeństwa znajdującej się na przejściu pokrzywdzonej, w następstwie czego oskarżony potrącił kobietę, która w wyniku odniesionych obrażeń ciała zmarła w Szpitalu w Zielonej Górze.

Strona:

  • 1

Menu główne

Nasze strony

Dla pokrzywdzonych

Dla podejrzanych

Inne strony

Licznik odwiedzin: 46622919

Wyszukiwarka

szukanie zaawansowane

Twitter:

Elektroniczna
skrzynka podawcza