UDERZAŁ GŁOWĄ POKRZYWDZONEJ O ŚCIANĘ, PODNOSIŁ JĄ TRZYMAJĄC ZA SZYJĘ, ZNĘCAŁ SIĘ PSYCHICZNIE I FIZYCZNIE

Dodano: 2017-10-20

Krosno Odrzańskie. Prokurator Rejonowy w Krośnie Odrzańskim  skierował do sądu akt oskarżenia przeciwko 27-letniemu mężczyźnie.
Oskarżony w okresie od  31 grudnia 2016 r do  1 sierpnia 2017 r. w Gubinie, w miejscu zamieszkania znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją konkubiną w ten sposób, że znajdując się w stanie nietrzeźwości wszczynał awantury w trakcie których wielokrotnie wyzywał i poniżał pokrzywdzoną słowami powszechnie uznanymi za obelżywe zachowując się w stosunku do niej w sposób agresywny , wypisywał do pokrzywdzonej wiadomości sms o treści poniżającej, wyganiał ją z mieszkania.

Jak ustalono oskarżony  wielokrotnie naruszał nietykalność cielesną pokrzywdzonej bijąc ją po całym ciele, w czasie awantur wyrywał jej telefon  gdy pokrzywdzona chciała nawiązać kontakt z matką, a w dniu 12 czerwca 2017 r. bijąc pokrzywdzoną podczas awantury domowej spowodował obrażenia ciała w postaci bolesności uciskowej głowy w okolicy potylicznej , bólu twarzy, ramienia, stawu skokowego i innych.

1 sierpnia 2017 r. wielokrotnie uderzając pokrzywdzoną , dusząc ją, następnie uciskając ją za szyję i podnosząc tak trzymaną ... do góry, ciągnąc za włosy, uderzając głową o ścianę, uderzając telefonem w głowę pokrzywdzonej spowodował u niej obrażenia ciała na okres nie przekraczający  7 dni.

Mężczyzna obecnie  przebywa w areszcie śledczym  do innej sprawy. Grozi mu kara od 3 miesięcy d 5 lat pozbawienia wolności. /jcz