Krosno Odrzańskie

Krosno Odrzańskie

KONTAKT

ul. Piastów 10L, 66-600 Krosno Odrzańskie
zobacz jak do nas dojechać

Centrala + 48 68 383 87 66
Fax + 48 68 383 87 67
prkrosnoodrz@zielona-gora.po.gov.pl WAŻNE !!
ePUAP - elektroniczna skrzynka podawcza
Skrytka odbiorcza: /pozgora/skrytka

Informacja dla osób niepełnosprawnych

Lubuska Telefon alarmowy dla ofiar przemocy domowej                       
/w godzinach urzędowania Prokuratury/:                    
+ 48 68 383 89 30                      

 


Prokurator Rejonowy
Rafał Suchorski
Prokurator Prokuratury Rejonowej

Zastępca Prokuratora Rejonowego
Anna Zielińska
Prokurator Prokuratury Rejonowej

Kierownik Sekretariatu
Dorota Smoleńska

Inspektor ochrony danych (RODO)

Etaty:

9 etatów orzeczniczych
7 etatów urzędniczych
1 inny pracownik


Swoją właściwością obejmuje:
miasto Gubin
gminy z terenu powiatu krośnieńskiego: Bobrowice, Bytnica, Dąbie, Gubin, Krosno Odrzańskie i Maszewo z terenu powiatu słubickiego - gmina Cybinka.

Godziny pracy biura prokuratury - poniedziałek - piątek: od godz. 7:30 do godz. 15:30

Po godzinach urzędowania w sprawach tego wymagających kontakt służbowy z prokuratorem dyżurującym zapewnia właściwa jednostka Policji.

Interesanci przyjmowani są w dniach powszednich w godzinach: od 10:00 do 14:00.
Dyżury dla interesantów w każdy poniedziałek do godz. 18:00

Prokurator Rejonowy lub osoba go zastępująca w sprawach skarg i wniosków przyjmuje we wtorki: od godz. 10:00 do godz. 13:00

W prokuraturze sprawy dokumentowane są w formie pisemnej. Wyjątkowo jednak może zaistnieć potrzeba bezpośredniej rozmowy z prokuratorem. W takich przypadkach wcześniejsze telefonicznie uzgodnienie przyjęcia ułatwi kontakt z właściwą osobą bez zbędnego wyczekiwania.

GALERIA ZDJĘĆ PROKURATURY

 • Krosno 11
 • Krosno 10
 • Krosno Odrzańskie
 • Krosno Odrzańskie
 • Krosno Odrzańskie
 • Krosno Odrzańskie
 • Krosno Odrzańskie
 • Krosno Odrzańskie
 • Krosno Odrzańskie
 • Krosno Odrzańskie

AKTUALNOŚCI Z REJONU

 • USIŁOWAŁ DOPROWADZIĆ POKRZYWDZONĄ DO INNEJ CZYNNOŚCI SEKSUALEJ – SPRAWCĘ SPŁOSZYŁ CZTEROLETNI SYNEK KOBIETY

  Dodano: 2010-04-21

  Krosno Odrzańskie. Prokurator Rejonowy w Krośnie Odrzańskim skierował do sądu akt oskarżenia przeciwko 32 letniemu mężczyźnie. Oskarżony w dniu 12 stycznia 2010r., w krośnie Odrzańskim, działając publicznie i bez powodu, po uprzednim szarpnięciu za ramię i przewróceniu na ziemię, usiłował doprowadzić pokrzywdzoną do innej czynności seksualnej.

 • POSŁUGIWAŁ SIĘ PODROBIONYMI DOKUMENTAMI

  Dodano: 2010-04-20

  Krosno Odrzańskie - Gubin. Prokurator Rejonowy w Krośnie Odrzańskim skierował do sądu akt oskarżenia przeciwko 43 letniemu mężczyźnie, obywatelowi Ukrainy. Oskarżony w dniu 6 lipca 2007r. , w Gubinie biorąc udział w kolizji drogowej jako kierujący samochodem osobowym, przedstawił funkcjonariuszom Policji jako autentyczny podrobiony dokument prawa jazdy wystawiony na osobę oskarżonego.

 • ZNAJDUJĄC SIĘ POD WPŁYWEM ALKOHOLU ZNĘCAŁ SIĘ PSYCHICZNIE NAD SWOJĄ RODZINĄ

  Dodano: 2010-04-19

  Krosno Odrzańskie - Gubin. Prokurator Rejonowy w Krośnie Odrzańskim skierował do sądu akt oskarżenia przeciwko 59 letniemu mężczyźnie. Oskarżony w okresie od 11 grudnia 209r. do 15 stycznia 2010r., w Gubinie znęcał się psychicznie nad swoją żoną i córką.

 • ZNIEWAŻYŁ FUNKCJONARIUSZY SŁOWAMI OBELŻYWYMI - ODPOWIE ZA TO PRZED SĄDEM

  Dodano: 2010-04-07

  Krosno Odrzańskie. Prokurator Rejonowy w Krośnie Odrzańskim skierował do sądu akt oskarżenia przeciwko 27 letniemu mężczyźnie. Oskarżony w dniu 1 listopada 2009 r., mając ograniczoną w stopniu znacznym zdolność do pokierowania swoim postępowaniem, na jednej z ulic w Krośnie Odrzańskim, znieważył sowami powszechnie uważanymi za obraźliwe umundurowanych funkcjonariuszy Policji podczas pełnienia przez nich obowiązków służbowych.

 • NIELEGALNIE POSIADAŁ BROŃ PALNĄ

  Dodano: 2010-04-02

  Krosno Odrzańskie - Gubin. Prokurator Rejonowy w Krośnie Odrzańskim skierował do sądu akt oskarżenia przeciwko 44 letniemu mężczyźnie. Oskarżony w okresie od października 2009 r. w Gubinie, bez wymaganego zezwolenia posiadał broń palną gazową kaliber 8 mm i pistolet kaliber 9 mm.

 • AKT OSKARŻENIA I POZEW O ZAPŁATĘ ZA FAŁSZYWE ZAWIADOMIENIE O PRZESTĘPSTWIE NA TLE SEKSUALNYM, KTÓREGO NIE POPEŁNIONO

  Dodano: 2010-03-29

  Krosno Odrzańskie - Gubin. Prokurator Rejonowy w Krośnie Odrzańskim skierował do sądu akt oskarżenia przeciwko 45 letniej kobiecie. Oskarżona w dniu 13 lutego 2010 r. w Gubinie, działając wspólnie i w porozumieniu z ustaloną małoletnią , dzwoniąc pod numer alarmowy, telefonicznie powiadomiła dyżurnego KP w Gubinie o wdarciu się  wbrew jej woli do mieszkania.

 • TRAFILI DO ARESZTU ZA POSIADANIE SUBSTANCJI PSYCHOTROPOWYCH

  Dodano: 2010-03-26

  Krosno Odrzańskie. Prokurator Rejonowy w Krośnie Odrzańskim skierował do sądu dwa wnioski o zastosowanie tymczasowego aresztowania w stosunku do 29 letniej kobiety i 48 letniego mężczyzny. Podejrzanym zarzucono fakt posiadania znacznych ilości substancji psychotropowych w postaci amfetaminy, przygotowywanie substancji psychotropowej do wprowadzenia do obrotu oraz udzielanie tych środków w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.

 • W RZECE ODRA ZNALEZIONO LUDZKIE ZWŁOKI

  Dodano: 2010-03-26

  Krosno Odrzańskie - Kłopot. Prokurator Rejonowy w Krośnie Odrzańskim poinformował o zdarzeniu, do którego doszło w dniu 23 marca 2010 r. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że w rejonie rzeki Odra, w miejscowości Kłopot znaleziono ludzkie zwłoki.

 • PODAŁ SIĘ ZA SIOSTRZEŃCA POKRZYWDZONEGO I WYŁUDZIŁ PONAD 3 000 ZŁ

  Dodano: 2010-03-25

  Krosno Odrzańskie - Gubin. Prokurator Rejonowy w Krośnie Odrzańskim skierował do sądu akt oskarżenia przeciwko 52 letniemu mężczyźnie. Oskarżony w dniu 7 września 2009 r. w Gubinie, działając wspólnie i w porozumieniu z nieustalonymi osobami, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadził pokrzywdzonego do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie 3022,50 zł.

 • POMÓGŁ W UKRYCIU SKRADZIONEGO SAMOCHODU – GROZI MU 3 LATA WIĘZIENIA

  Dodano: 2010-03-23

  Krosno Odrzańskie. Prokurator Rejonowy w Krośnie Odrzańskim skierował do sądu akt oskarżenia przeciwko 23 letniemu mężczyźnie. Oskarżony w okresie od 11 do 19 stycznia 2010 r. w jednej z miejscowości Gminy Gubin przyjął od nieustalonej osoby na swoją posesję i pomógł w ukryciu, pochodzący z kradzieży samochód osobowy m-ki Audi A4 na niemieckich numerach rejestracyjnych.